Konferencja pt. Europa w globalnym świecie: uwarunkowania i perspektywy integracji transatlantyckiej

wpis w: Aktualności | 0

Szanowni Państwo

Przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce oraz Katedra Międzynarodowych Stosunków Gospodarczych Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie mają zaszczyt zaprosić do udziału w konferencji pt. Europa w globalnym świecie: uwarunkowania i perspektywy integracji transatlantyckiej. Konferencja odbędzie się 26 października 2017 roku na terenie Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Jest ona skierowana do szerokiego grona zainteresowanych, w tym przede wszystkim specjalistów z zakresu ekonomii międzynarodowej i przedsiębiorców działających na rynkach zagranicznych.
Celem konferencji jest prezentacja aktualnej sytuacji, omówienie wyników badań i wymiana poglądów oraz dyskusja na temat stanu i perspektyw współpracy gospodarczej Unii Europejskiej z Kanadą, USA i Meksykiem. W swym założeniu konferencja ma być platformą wymiany myśli pomiędzy ekspertami z dziedziny ekonomii, pracownikami instytucji europejskich oraz praktykami biznesu. Wobec dynamicznie zmieniającej się globalnej sytuacji polityczno-gospodarczej, podjęte zagadnienia wydają się szczególnie warte uwagi i dyskusji.

Udział w konferencji jest bezpłatny, wymagana jest natomiast rejestracja na stronie internetowej konferencji: http://symposium.pl/transintegr do dnia 25 września 2017 r.

Zapraszamy do spotkania i dyskusji 26 października w murach Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie przy ul. Rakowickiej 27, Budynek Główny, Sala Senacka.